Proje Hakkında

Anadolu yakasında, Bostancı’da yer alan İş Merkezi E5 karayolu üzerinde olup, diğer taraftan Bostancı Metrosu’na 100m mesafede yer almaktadır.
YER : Bostancı / İST
YIL : 2013

Anadolu yakasında, Bostancı’da yer alan İş Merkezi E5 karayolu üzerinde olup, diğer taraftan Bostancı Metrosu’na 100m mesafede yer almaktadır. Bu özellikleriyle tam istediğiniz gibi hızlı, kesintisiz ve konforlu bir şekilde E-5 karayolundan direk ulaşım imkanı ile sizin için ideal konumda bulunuyor.

Toplam 9 katlı olan bu yapının inşaat alanı 3.000m²’dir. Giriş katında 8.5m’lik cephesi ve 750 m²’lik içten bağlantılı ve iki katlı mağazasıyla İçerenköy Mahallesi Yeşilvadi Sokak’ta bulunan bu yapı, her kat 235 m²’lik tek bir ofisten oluşmaktadır. Ofis alanlarının girişleri, birbirinden bağımsız olarak planlanmış ve ihtiyacı karşılayacak şekilde otopark ve çift asansörlü olarak tasarlanmıştır. Ayrıca; Binaya hizmet edecek şekilde 650 ve 500 m²’lik kapalı otopark alanı da yer almaktadır. Giriş katın üzerindeki katlara ulaşım çift asansörle sağlanmaktadır. Giriş katındaki 8.5 m ön cepheli mağazamız; 2 cepheden de gün ışığı almaktadır. Hazırlanan projeler sonucu mekanik ve elektrik tesisat donanımları kalite standartlarına uygundur. Deprem ve yangın yönetmelikleri içinde uygulanabilecek en yüksek standartlar kullanılmıştır.

0 (212) 665 98 27/28

info@imga.com.tr

Merkezefendi mah. Tercüman Sit. A9 D: 5-6-8,Cevizlibağ, Topkapı, İstanbul

E-Bülten

" E-posta listemize kayıt olun ve projelerimizden ilk siz haberdar olun "

Spam mail gönderilmeyecektir.

Hakkımızda

İmga Group'un temeli 1974 yılında Yüksek Mühendis Necip İMGA ve Servet İMGA tarafından atılmıştır. Bu tarihten itibaren ticari ve inşaat faaliyetleri hızla devam ederek, 1983 yılında İMGA İNŞAAT PREFABRİK BETON SAN. VE TİC. A.Ş. olarak şirketleşmiştir.

Devamı

Haberler

  • İmga İnşaat yenilenen web sitesiyle yayında.